info@vsadchytre.cz

Víme jak vyhrát!

Vyhrát je díky nám snažší aneb "chcete být milionářem"?

Možnost tipu od nejpravděpodobnějších čísel na výhru

Kupte si náš tip na Sportku

A zde si můžete rovnou naše čísla online vsadit.

 

Kupte si náš tip na Eurojackpot

A zde si můžete rovnou naše čísla online vsadit.

 

Kupte si náš tip na Euromiliony

A zde si můžete rovnou naše čísla online vsadit.

 

 

 

Pokud chcete mít nejsilnější spojení čísel, který náš tým připravil vsaďte naší diamantovou sázku. Nikdo jiný tento tip pro dané slosování od nás již nedostane.

Diamantová sázka - 500 Kč / 600 Kč

- Tento tip nabízíme pouze jednomu zájemci. Šance je veliká!

Zlatá sázka - 250 Kč / 300 Kč

- Tento tip nabízíme pouze třem zájemcům

Stříbrná sázka - 100 Kč / 100 Kč

- Tento tip posíláme pouze pěti zájemcům

Základní sázka - 50 Kč

- Tento tip posíláme každému kdo jej objedná. Případná výhra by se rozdělila mezi největší počet výherců.

Jak to celé probíhá: Rozhodli jste se vyzkoušet naší službu?

V sekci Sportka, Euromiliony či Eurojackpot vyplníte daný formulář a odešlete. Na email Vám přijdou platební údaje – nezapomeňte přesně uvést, jak číslo účtu tak variabilní symbol a nejpozději den před každým slosováním Vám zašleme tipy na výhru. Lze onen tip zaslat i v den slosování pokud objednávka i platba byly realizovány v tento den. Máme účty u GE. ČS a FIO.
Upozorňujeme, že nemáme nic společného se Sazka a.s.

 

 

 

 

Náš Partner

https://cz.jooble.org/

Vsaďte chytře s našemi tipy

VYHRAbig

Září 2018 - rekordní výhra s naším tipem!

 

Více než 1300 lidí díky našim tipům vyhrálo přes 72 000 000 Kč.

 

Rádi sázíte Sportku, Euromiliony či Eurojackpot?

Příliš se Vám nedaří? Sešlo se nás několik, kteří se snažíme nahlédnout pod roušku budoucnosti a i díky pravděpodobnosti se snažíme lidem nabízet své služby. Nutno podotknout, že se nám daří. Tento web už udělal z několika lidí milionáře a dalším přinesl do rodinného rozpočtu desítky a stovky tisíc. Naše práce má tedy smysl a těší nás neutuchající zájem o naše služby a děkovné emaily od lidí, kteří si díky naším odhadovaným číslům dopomohli k dovoleným, autům, vybavení bytu či domu, školnému či prostě k překlenutí těžké životní stuace.

O co jde?

Jistě všichni touží vyhrát v těchto loteriích co nejvíce peněz, aby se náš život stal o poznání lepší. Neexistuje univerzální návod jak vyhrát, ani my Vám ho samozřejmě nedáme, nicméně se nám náš systém osvědčil natolik, že ho jako službu chceme nabídnout i Vám. Díky naším tipům již více než 1000 lidí získalo jednu z cen, které tyto hry nabízejí.

Nejsme obdařeni prozíravostí, ovšem náš tým sestává z matematika, věštce, astrologa, numerologa, statistika a kartářky. A všichni dle svého umu před každým slosováním píši své tipy na výherní čísla, ty která se objeví, že se opakují Vám zasíláme páč je zde pravděpodobnost výhry. Před každým slosováním máme takto 10 tipů od našich odborníků. Jelikož se mnohdy jejich tipy shodnou, tak ta nejpravděpodobnější čísla dáváme například pouze jednomu z našich klientů, samozřejmě za vyšší částku!

Jak na to:

Je to snadné: vyberete den / dny slosování na které chcete naše tip. Vyberete jeden z drůhů sázky a odešlete objednávku, dle jejich parametrů Vám zašleme údaje k platbě. Upozorňujeme, že daná data slosování při objednávce jsou platná a nelze je měnit, proto si prosím zvažte kdy budete sázet! Stejně tak je nutné poslat nám peníze alespoň 2 dny před slosováním, abychom Vám tip zaslali včas!